SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotoaparat Sony DSC-W570B 16 Megapixels
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
72905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fotoaparat SONY DSC-W570B 16Megapixels dhe memorie 8GB 10HLC (Highspeed transfer).
Aparati eshte i ruajtur, perveq se kapakun qe mbyll pjesen e baterise duhet me ngjites te mbahet, per ate aryse edhe ka cmimin me te ulet.

Pres bleres serioz, nderrime nuk beje!
Cmimi i diskutueshem.

Per specifika shiko meposht:

-Sensor Resolution
16.1 Megapixel
Optical Sensor Type
Super HAD CCD
Total Pixels
16,400,000 pixels pixels
Effective Sensor Resolution
16,100,000 pixels pixels
Optical Sensor Size
1/2.3"
Arbeni 049540355
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049540355
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »