SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Serum anti-rrudhë me VITAMINЁ C
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
73035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Serum Vitamin C – ruan freskinë e lëkurave të reja!

Vitamina C rekomandohet nga specialistët e estetikës si sekreti i bukurisë rinore.
Formula e pasuruar me 10 vajra bimor, 100% BIO, aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe parandalon shfaqjen e vijave të holla në lëkurat e reja. Nuk përmban paraben, alcohol.
Një produkt i çmueshëm për lëkurat mbi moshën 22 vjeçare.

Vitamina C funksionon!!!

Serumi me VITAMINE C ka veti shumë të fuqishme hidratuese, i cili zgjat efektet hidratuese, korrigjon dhe ndihmon në parandalimin dhe formimin e rrudhave.
Kompleksi unik i vajrave bimorë forcon indet e qelizave epidermike dhe jep një rezultat fleksibël dhe të tendosur.
Eliminon enjtjet, rrathët e zinj si dhe qeskat poshtë syve.
Parashikohet që mos shfaqen dhe në të ardhmen.

Si rrjedhojë, lëkura e ndjeshme e syve tonifikohet, ajo bëhet më elastike dhe rrezatuese, ndërsa rrudhat nën sy dhe në qoshet e jashtme zbuten dhe sytë marrin një pamje të qetë dhe rinore.

Një serum anti-rrudhë jashtëzakonisht i pasur, i cili lufton shenjat e plakjes përmes një përzierje midis disa avantazheve që mbron zonën delikate të syve duke zbuluar një fytyrë rinore dhe rrezatuese.
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »