SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes stereon per te gjitha llojet e veturave
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
ID e produktit :
73079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes stereon (kastofonin) per te gjitha llojet e veturave i posardhun nga gjermania
kastofoni eshte i modelit Alpina ne gjendje total te rregullt
posedon USB me kabllo
input per DVD Player si dhe per shanzher te CD
radio FM

kontakt 049/ 48 40 40
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »