SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Business English – kurs i përshtatur për qëllime të biznesit
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
73104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nëse ju ose punëtorët tuaj dëshironi t’i zhvilloni aftësitë tuaja në anglisht për:Bazat e të shkruarit mirë

Planifikimin e shkrimit

Drejtshkrimin dhe shenjat e pikësimit

Shkrimin e letrave, emailave dhe memove

Përpilimin e aplikacioneve për punë, shkrimin dhe vlerësimin e letrave të ndryshme dhe CV-ve

Komunikimin e shkruar dhe të folur me klientëREGJISTROHU TANI!Business English – kurs i përshtatur për qëllime të biznesitKurse individuale, grupore, si dhe klasa të veçanta për kompaninë tuaj!Ky kurs është dizajnuar për profesionistë që duan të rrisin njohuritë e tyre në Anglishten Biznesore – për karierrë, punë apo qëllime studimore.Vetëm në English Language SchoolNa kontaktoni në

Dardania, su 5/7, Hyrja III, Kati II, Prishtinë 10 000

pristinalink@gmail.com

049 189 139
Informata rreth publikuesit
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »