SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Termo 4.5 kw
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
ID e produktit :
73344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Termo është 4.5 kw dhe ne gjendje te mir dhe shum e rujtne ështe komplet me nxemsa me tulla dhe me kolic.
Informata rreth publikuesit
peshku
Vushtrri
045522644
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »