SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kauq fjetje dhe dollap
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
ID e produktit :
73402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nje kauq fjetje dhe dollapat bashke te perdorura por ne gjendje te rregullta
Kauqi eshte 2 metra gjatesi 1,5 metra gjersi ka hapsire perfundi per vendosjen e gjerave
Kurse dollapat kane hapsire te majftushme dhe bashke me fioka dhe nje tavoline per kompjuter.

Cmimi per te gjitha 200Euro.
Informata rreth publikuesit
a.arriett
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »