SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI PRADA
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '17
ID e produktit :
73617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT PRADA|

MODEL SHUM I BUKUR ME NJE DIZANJ MJAFT TE MIR

SYZET JAN ME GJITH KUTI

DHE JAN TE PAPERDORURA

SYZET JAN 2 NGJYRA TE ZEZ DHE BARDH

PER ME SHUM SHIKONI FOTOT

NA KONTAKTONI 045/34-19-10
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »