SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen Samoyed
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
ID e produktit :
73662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin Samoyed 1 vjeqar shum u bukur dhe race e paster dhe nga qent me te rralle ne Kosove
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Boy
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »