SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet Galaxy TAB3
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
ID e produktit :
73705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tablet Galaxy TAB 3 I zi shume i ruajtu, ka garancion ende ne perdorim, eshte ble i ri ne dyqan, shume pak i perdorur, te gjitha akpikacionet i ka te instaluar, Verzioni i fundit ANDROID Ndegjuse origjinale dhe adapter, paketim dhe folie mbrotse Qmimi 130 €uro ( i pa diskutushem)
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjakovë
045286500
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »