SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fujitsu S710
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
ID e produktit :
73771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fujitsu siemens s710 shum pak i perdorur (sikurse i ri) ngjendje shum te mir me ram memory 4gb, HDD 500gb, procesorin core i5, grafiken 1gb.
Llaptopi osht 14'' si dhe posedon adapterin e tij oregjinal.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
045540362
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »