SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 GT-I9505
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
ID e produktit :
73773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy S4 GT-I9505 origjinal me ekran t'thyer pos ekranit qdo sen tjeter punon shum mir,si dhe esht pak i perdorur
Informata rreth publikuesit
bashkim
[harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »