SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop Acer 5810tzg
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
ID e produktit :
73989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent laptopi i Accer ne gjendje te rregullt

Core 2 duo 1.3 ghz 800mhz
Ram 4 gb(ddr3)
Hdd 320Gb
Vga Ati Mobility Radeoon HD
Battery 2h+
Me laptopin vjen edhe nje tavoline komode per ftohjen e llaptopit dhe per pune me te rehatshme
Poashtu vie edhe nje qant origjinale nga gjermania
Ne video ne youtube mund te informoheni me hollesisht
Nr i telefonit per kontakt eshte 049347139
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
Emshir/Kalabria [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »