SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes USB 1 TB
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
74188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes USB 1TB. Pasi qe ka kapacitet te madh eshte shume e pershtatshme per arkive te fileve te nevojshme dhe super e vogel per mbajtje.

Eshte e re e pa perdorur.

Nr Tel 044 985 879
Informata rreth publikuesit
Giza
Prishtinë
044 985 879
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »