SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrime dhe mirembajtje te gjitha llojeve te objekteve
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '13
ID e produktit :
742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrime te perditeshme dhe te kohepaskohshme te:
> Objekteve punuese,zyre
> Spitale dhe enteve shendetesore
> Institucioneve shkollore
> Hoteleve
> Objekte te banimit(shtepi,banesa)
> Qendrave tregetare
Pastrime Gjenerale
>Pastrimet e tepiheve,tepisonve,perdeve,mobileve
>Pastrimi i mermerit,keramikave dhe granitit
>Siperfaqet te qelqit
Informata rreth publikuesit
New York Trade Services Kosova
Prishtinë
045 583 043
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »