SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drejtuse per Floke Babyliss
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
ID e produktit :
74237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes drejtusen per floke Babyliss e ardhur nga Gjermania e blere ne Mediamarkt . Ka mundesine te drejtoni floket e thata dhe te lagura. Mundesia e temperatures eshte automatike.
Informata rreth publikuesit
xhani17
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »