SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5s-16GB GOLD FULL UNLOCK i bler ne Amerikë
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
ID e produktit :
74295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 5s-16GB GOLD FULL UNLOCK i bler ne APPLE STORE

NETWORK Technology GSM / 2g/3g/ LTE

PLATFORM iOS 8.2

Chipset Apple A7

CPU Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)

MEMORY 16GB

Iphon 5s GOLD-16GB Full unlock ,osht i blemë 100 % ne Amerik ,osht shum i rrujtshëm ne folia dhe ne case.

>>Viber vetem se jemi jasht kosoves per momentin +37744302783> Vërretje : Ndrim nuk bojm me asgjë
Informata rreth publikuesit
besi
Gjilan
+37744900530
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »