SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Roleta Finesa www.roleta-finesa.com
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
ID e produktit :
74566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Roleta Finesa është kompani private e cila vepron në Republikën e Kosovës, përkatësisht në qytetin e Prishtinës, Vushtrris, Mitrovicës

Roleta Finesa ka filluar veprimtarinë e saj afariste në vitin e 1990, si biznes i vogël individual, për të vazhduar pastaj trendin e suksesshëm të zhvillimit të saj dhe zgjerimit të afarizmit, duke u bërë kështu lider në fushën e ofrimit të roletave cilësore në drejtim të plotësimit të vazhdueshëm të nevojave dhe preferencave të klientëve, si dhe ofrimit të zgjedhjeve relevante për plotësimin e kërkesave të tyre.

Roleta Finesa merret me prodhimin,shitjen dhe montimin e të gjitha llojeve të roletave dhe perdeve. Roleta Finesa ofron një asortiment të gjerë të modeleve si klasike ashtu edhe moderne. Cilësia e produkteve tona është unike dhe e dëshmuar.

Produktet Tona:

* Roleta të Jashtme nga Plastika Dhe Alumini me Garancion 10 Vjeqar.
* Perde Zebra Modeli me i kerkuar ne treg Posedojm shumllojshmeri te ngjyrave.
* Perde Rolle me qmim shum te volitshum per dhomat tuaja dhe shum funksionale.
* Perde Shiritore Perfekte per Zyret tuaja.
* Veneciane nga Alumini te gjitha ngjyrat.
* Veneciane nga Druri.
* Xhama Levizes per ballkona
* Dyer Harmonike
* Perde Shangrila
* Perde Bambus
* Perde Hanas RISI
etj.

Per me shum informata na vizitoni ne zyret tona Adresa Rr Shefqet shkupi Kalabri Prishtin
Vushtri, Mitrovic.

ose ne web www.roleta-finesa.com  ose ne fb RoletaFinesa

045641166 049300550
Informata rreth publikuesit
Pajtimm
+37745641166
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »