SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per fast&food dhe interier per restarurant
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
ID e produktit :
74578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paisje per fast food kuzhina komplet furra per pizza friteza per pomfrit tovolina per pune skara frigoriferi per kuzhin, 2 frigorifera per pije aparati per kafe 10 koltuke per restorant me 5 tovolina, 2 tovolina me 8 karriga plus 5 tovolina per taras me 20 karrike te gjitha jan vetem 6muja te perdorura vrejtje te gjitha shiten komplet nuk ndahen qmimi i fundit 8000
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besarta
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »