SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
ID e produktit :
74606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4s ne gjendje te rregullt full unlock mund te kontaktoni ne nr 045489780 dhe ne viber +37745489780
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albertt
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »