SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golden Retriever = 4 mujsh
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
74977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin Golden Retriver e cila eshte e gjinis femrore 4 mujshe eshte me pedigre dhe me passaporte dhe eshte kryer te gjitha kontrollimet nga ana e veterinarit po ashtu a ka marre te gjithe vaksinat dhe barnat kunder parazitve.Qeni eshte i afte te kuptoj shume komanda (prit,merre,ulu,shtriu etj etj ) . Bashke me qenin vjen 2 lloje shampon,1 sprej kunder parazitve, 1 sprej per dhembet, 2 lloje rryp (zingjire) ,vendi ne te cilen flen , 2 xhebe , 3-4 lodra ...
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »