SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrafte
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
74985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rraftet jan ne gjendje te mire , montohen lehte , gjithsej jan 24 metra gjatesi dhe 2 metra lartesi.
Presim bleres serioz .
Kontakto: 044-666-403
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »