SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shporetin per nxemje qendrore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
ID e produktit :
75038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shporetin per nxemje qendrore shporet I brendshem 23kw I perdorur vetem dy jave, arsye e shitjes eshte sepse nuk qendroj ne kosove dhe nuk e shfrytzoj nr tel 044568020 049271196
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meteor
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »