SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4S - 32 Gb full unlock
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
ID e produktit :
75314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhone 4S 32 GB full unlock shum i ruajtur siq shihet ne foto punon perfekt dhe pa asnje defekt.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Podujevë
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »