SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 610
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
ID e produktit :
75345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nokia Lumia 610 ,eshte me kod .Dhe nuk ka bateri .. numri telit viber : +377 44 241 148 , dhe ne ipko 049 895 854.
Informata rreth publikuesit
Hizdri
Podujevë
50,Brigada,Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »