SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent - Mobilje 120 Euro
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
ID e produktit :
75360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 kauq dhe nje fotele qmimi shum i lir , kauqt jon te pershtatshem per me nejt edhe per fjetje shtrihen te 2t edhe fotelja qmimi i diskutueshem , i shes per arsye se kam bler tjer kauq oferta vlen deri ne te shtunen se qat her me vin mobiljet tjera ,!!!...
Informata rreth publikuesit
Faton
Gjilan
+37745519803
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »