SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor Fendt
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
ID e produktit :
75371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes traktorin Fendt ne gjendje te perkryer teknike dhe optike. Traktori ka vollant hidraulik nuk ka shum or pune dhe ka hargjime mjaft te vogla esht 74PS per me shum kontaktoni ne 044/408/970
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »