SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkoj 1,2 apo3 bashkbanuese
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
ID e produktit :
75381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa gjendet afer parkut te dardanis ka 3 dhoma kuzhinen koridorin dhe banjon me kontaktoni ne viber +37745883693 Kaltrina
Informata rreth publikuesit
Zymer
Vushtrri
dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »