SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone5 16gb
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
ID e produktit :
75571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone5 16gb full unlock. Ka vetem dy probleme, e ka ekranin e thyer, dhe kamera mbrapa si punon. Ne foto mbi ekran ka edhe nje mbrojtse gjami prandaj duket me i bardh ne pjesen e siperme.
Informata rreth publikuesit
Nikoll
049157934
Prishtine, Ferizaj, Prizren. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »