SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm larjen, dezinfektimin e kauqave, tepihave dhe orendive
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
ID e produktit :
75714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit:
Bejm larjen e kauqave, tepihave dhe dezinfektimin e tyre dhe orendive tjera shtepijake , zyra , objekte afariste etj.
Bej larjen e veturave mrenda me çmim te volitshem.
Me aparaturen me te persosur ne bote KIRBY
Ju mirpresim ne numrin konaktues: 044162247
Informata rreth publikuesit
Kirby
Prishtinë
044162247
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »