SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen sharri
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
75742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin e sharrit 6 vjeqar emri i tij esht sharki mashkell te gjitha vaksinat i ka te marrura osht shum agresiv per njetz qe nuk i njeh mirpo osht shum i dashur per familjr dhe osht shum rojs i mir per mashum info en tel 045-671-637 ose viber +37745671637
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Prishtinë
045671637
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »