SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen bub
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
75743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin bub mashkell 2vjet i ka te gjitha vaksinat osht leshatok shum agresiv pet njerz qe nuk i njeh dhe shum i dashur per familje osht shum rojs i hejshum emri i thij esht bluto per mashum info en tel 045-671-637 dhe viber +37745671637
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Prishtinë
045671637
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »