SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s 16gb gold
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
75745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone gati i ri pa asnje grithje apo shenje perdorimi - si prej dyqanit. Full pako me kuti. Telefoni eshte SIMFREE, dmth eshte fabrikisht i dekoduar dhe punon me cfardo sim kartele.

049271176 ose permes viberit +4915752089274
Informata rreth publikuesit
Ilhan
Prizren
+37744414094
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »