SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s, Ngjyre hiri, 16 Gb, Full unlock, Bej ndrrim
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
ID e produktit :
75746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5-s , eshte shume i ruajtur , ka 16 gb memorje dhe eshte ngjyre hiri . Sistemin e ka iOS 8.2 (me te fundit). Vjen bashk em mbushesin origjinal dhe ndegjueset. Nderrim i mundshem(nese eshte telefoni i ruajtur) me : Samsung Galaxy Note 4(ose s5), Nexus 6, LG G3(32 gb), LG G Flex 2, HTC One m8,
P.S : Mund te me kontaktoni ne viber ne numrin : +38649433003
Mund te me kontaktoni nga ora 08:00 - deri ne 22:00.
Informata rreth publikuesit
Albin
Prishtinë
Sante [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »