SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Comp.-Asus Dual Core P5GMX-Intel (R) E7400 (2Cpus)
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
76020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepiza Asus-Dual Core-80.00 Euro ( Me Tastaturë-Mouse Ndëgjojse të gjitha tëreja dhe DVD-Room) -80.00Euro.
Risi-Gratis-Një Tastier Falas e Paketuar-Total 2 Tastierë Falas.
(Shihni Fotot.)-Janë Origjinale

-Performancat e Komp-Asus-
MotherBoard-P5GMX
Asus Dual Core
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus)
Memory= 2048 Ram
Disk= 80 GB
DVD-Room-Philips.
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.

Te jeni ne dijeni se Kompjuteri eshte blere i ri ne perfaqesine e Dell-Botek, dhe eshte shume pak i përdorur por edhe i mirëmbajtur mire, per te cilen gjë edhe garantoj.
Info; 044 153 511; E-mail; shkelqimrexha@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
044 153 511
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »