SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grupe te reja te kurseve te Matematikes
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Po fillojne grupet e reja te kurseve te matematikes ne Smart Center;
- Kurse te rregullta te matematikes per nxenes K6-K9 dhe student
- Per test te matures- kombetar dhe arritshmerise
- Pergatitje per shkollat jepen bursa MAC, ASK, PHS
- Provim pranues ne fakultetet me te kerkuara - Arkitekture, Ekonomik, shkencat teknike, shkenca kompjuterike
- Provim pranues ne AUK - American University of Kosova
Nxitoni, ka ende vende te lira neper grupe
Info; 044 113 681| 049 113 681
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »