SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EMBELSIRA ME POROSI
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmi pergaditjen e te gjitha llojeve te embelsirave me porosi ne teritorin e kosoves dhe me large.Te terat embelsirat pergaditen kur te porositen dhe po ashtu edhe dekorimi i tyre behet sipas deshires se kerkuesit.
Informata rreth publikuesit
astrit
Prishtinë
+37744845808
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »