SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BIÇIKLET TE FIRMES REDY ME 18 SHPEJTSI ME AMORTIZERA
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENT SHES BIÇIKLET 18 SHPEJTSI (SHPEJTSIT I NDRRON SHUM MIRE )

ME AMORTIZERA PARA MBRAPA ( I PUNOJN AMORTIZERAT )

KA MBROJTSEN MBRAPA SHALEN DHE GOMEN E PARE E KA TE RE

VREJTJE ; FRENAT I KA DEFEKT POR RREGULLOHEN

NR ; KONTAKTUES 044 13 13 49

QMIMI I VOLITSHEM 70 €

NDRRIM NUK BEJME

FLM PER MIRKUPTIM
Informata rreth publikuesit
PA
Prishtinë
044131349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »