SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj 2 bashkebanuese
Çmimi :
€62.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj dy bashkebanuese . Banesa gjendet ne lagjen dardania tek salloni sellma&kaci. Banesa ka dy dhoma gjumi., kuzhine me sallon,dy ballkone dhe banjo. Banesa ka kushte te mira banimi ,posedon lavatrice,makine enesh dhe uje 24 h.
Kontakt: ermira 049784015
Informata rreth publikuesit
elshaniermira
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »