SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung s4
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
ID e produktit :
76257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung s4 i perdorun 6 muaj i ardhur nga zvicrra. I ka 2 grritha por nuk shihen shum. Perndryshe telfoni osht ne gjendje shum te mire dhe ska asnje problem.
049-695-048 (viber,whatsap)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
granit
Prishtinë
049115015
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »