SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ITEG - Shërbimet
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
ID e produktit :
763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- ITEG Webgis eshte nje aplikacion per personat te cilet nuk kane qasje ne ndonje GIS aplikacion.
- Analizimi i te dhenave ne kontekst hapesinore.
- Procesimi i Imazheve dhe Analizimi.
- Remote Sensing
- Monitorim i ndryshimeve mjedisore.
- Imazh ne vektor.
- Matje gjeodezike.
- Percjellje online te automjeteve.
- Percjellje online te personave ne moshe dhe femijeve.
- Percjellje online te kafsheve.
Informata rreth publikuesit
ITEG shpk
Prishtinë
038731111
Bedri Pejani, No:6, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »