SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse dhe Trajnime per studente dhe nxenes te te gjitha grupmoshave
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
ID e produktit :
76377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GoldFactory - Prishtine , organizon kurse ne lenden e matematikes dhe trajnime ne programim te WEB-it me qmime shume te volitshme dhe sukses te garantuar pas perfunidimt te trajnimeve.
Kurse per Fakultetin ekonomik dhe te Edukimit.

INFO -> www.facebook.com/pages/Gold-Factory/105261129517653 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »