SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar per Butik Cmimi i Volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
ID e produktit :
76524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet invertari per butik. Invertari eshte ne gjendje shume te mire dhe gjindet ne Vushtrri.
Invertari permban:
-Rafta
-Kuklla per veshje femrash
-Kuklla per veshje meshkujsh
-Tavolina xhami
-Tavolina druri
-Varese per maica,kmisha,farmerka
-Drite etj,,,

PER INFORMATA :
044 331 777 - SHEFKIU
Informata rreth publikuesit
Mentor
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »