SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 096 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
76538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi - Kodi 096

Dimensionet: 9.80m x 11.25m
Tipi: Perdhes + 2 kate

Kati perdhes (Kati i parë):
Dhome e dites
Dhome e gjumit (me garderobe dhe banjo me tushe kabine brenda dhomes)
Kuzhine
Tryezari
Banjo

Kati pare (Kati i dytë):
Dhome gjumi kryesore (me garderobe dhe banjo me tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije
Banjo me tushe kabine

Kati dyte (Kati i tretë):
Dhome gjumi
Dhome pune
Biblioteke
Terase

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »