SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Raft me gjatesi 2.80cm dhe gjeresi 90cm
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
ID e produktit :
76567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rrafti me gjatesi 2.80cm dhe gjeresi 90cm
Rafti eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme:Markete,dyqane te vogla ushqimore,butiqe etj.

Numrat kontaktues: 044235630
049539104
Informata rreth publikuesit
Recitim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »