SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
biciklet
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
ID e produktit :
76614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
biciklete per fittnes e ardhur nga gjermani e markes kettler ne gjendje te rregullt me ekran digjital ku mate shpejtesine,km,pulsin dhe kohen.
Informata rreth publikuesit
Ben
044547562
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »