SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YATOUR per VW,Audi-modulatore mp3-USB,Kartel,AUX
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
ID e produktit :
76650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YATOUR mp3 modulatorë USB,SD,AUX ( Digjital Music Changer)
Instalohet ne radio origjinale fabrikisht të veturave VW,Audi,Seat,Skoda qe janë prodhuar prej vitit 1998-2009.
Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te veturës dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digjital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio ,( jo FM modulator me vale ),
Është zëvendësim i CD magazinës, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, kështu qe mundesh me i ndërruar dhe me i rendite sipas dëshirës.
Përkrah USB ,SD kartë deri 8Giga ,ka AUX hyrje për pasje opcionale. (Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( foldera CD01,CD02,CD03... ),ne aq grupe sa pulla me numra i ka radio, radiot zakonisht i kanë 6 deri 10 pulla me numra për radio stacione kështu qe 6 deri 10 grupe me muzika mundesh me i pas ne dispozicion.
Brenda çdo grupi (CD01,CD02,CD03...) mundesh me i vendose deri 99 kënge,

Jemi përfaqësues për Kosove i kompanisë YATOUR ,www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp, 00 386 49 171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com 
www.facebook.com/BmElectronicService 

Për klient qe janë nga qytete me larg mund te jua dërgojmë me post te shpejt KO-EX për 24 ore brenda Kosovës qe kushton 3 euro.
Pagesën e bëni kur ta merrni produktin.
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »