SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rafta per Dyqan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
ID e produktit :
76703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 rafta per dyqan . Jane shume te ruajtur dhe te mire . Arsyeja pse po i shes eshte sepse e kam marr 1 dyqan me te vogel dhe kto i kam teper . Cmimi i arsyeshem . Per me shume na kontaktoni ne numrin e mob. : 044270800 .
Informata rreth publikuesit
Samir
Gjakovë
044270800
044270800 Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »