SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LAN per Nano Station ,Loco ,Air-grid
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
ID e produktit :
76707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qipa per Nanostation M5 AR7241-AH1A
Qipa per Nano Station te thjeshta 2 dhe 5 GHz KSZ8721B(qmimi per te thejeshta eshte 2 euro per cop)
Per klient qe jane nga qytete me te largeta mundemi me ju dergu me poste te shpejt KO-EX ekspres per 24 ore brenda Kosoves.

Pagesa e kryeni pasi qe ta merrni dergesen.

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com 
www.facebook.com/BmElectronicService 
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »