SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plotter Seiko FY-3206G dhe Agfa Grand Sherpa 64 Universal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
ID e produktit :
76887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Plloterat. Lloji: Seiko FY-3206G Kokat: SPT510-35PL Ngjyrat: CMYK LcLm Gjersia e Shypit: 3.2m Gjendje Pune dhe Lloji: Agfa Grand Sherpa 64 Universal. Kokat: Epson DX4 Ngjyrat: CMYK LcLm REFILL SYSTEM Gjersia e Shypit: 1.6m (Ka pauzuar) Kontakti: 044 500 887 • 049 455 777 E-mail: labinot.tershani@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Labinot
Suharekë
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »