SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dergesa te luleve dhe dhuratave on-line
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nëse dëshironi që dhurata për më të dashurit Tuaj të arrijë me kohë dhe në destinacionin e dëshiruar, shitorja Remember Me është zgjedhje e qëlluar!

Për të gjitha pyetjet mund të drejtoheni te linku sales@dergonilule.com ose mund të klikoni te linku Kontakti. Gjithashtu për çdo pyetje tjetër mos hezitoni të na kontaktoni në info@dergonilule.com

Çmimet e dërgesave në Prishtinë janë 3 Euro për dërgesë, ndërsa për qytete tjera – në varshmëri nga distanca.
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »